سیستم پشتیبانی

کاربر گرامی لطفا سوال مورد نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود .
توجه : به سوالات تکراری پاسخ داده نخواهد شد .

سوال :
کد امنیتی :

 

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۶/۱ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۶/۱

سوال : با سلام کد pitote tube wedge meter thermo well که هر سه جزو ابزار دقیق صنعت نفت هستند را نیاز دارم
پاسخ : با سلام و خسته نباشد منظور شما كدام يك از اين كد ها مي باشد: ايران كد يا كد gs1 و يا كد isic است؟؟ جهت پاسخگويي بهتر به سوال شما لطفا با شماره تماس هاي 3354693 - 4130 و 3354665 - 0413 تماس بگيريد با تشكر

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۵/۲۱ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۵/۲۱

سوال : کد isic لوله کشی سکوی نفتی
پاسخ : باسلام کد ایسیک مرتبط با سازمان صنعت، معدن و تجارت میباشد، خواهشمند است به آنجا مراجعه نمایید ، البته به نظر میرسد کد درخواستی را به خدمات لوله کشی می خواهید در غیراینصورت نام کالا را اعلام نمایید تا کد آن از طریق تناظر کدهای بین المللی اعلام حضور گردد.

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۵/۱۹ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۵/۲۱

سوال : 11721
پاسخ : لطفا منظورتان را واضح بيان نماييد...؟؟؟

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۵/۵ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۵/۵

سوال : لطفا کد آیسیک کاغذ چاپ و تحریر 70 گرمی را اعلان فرمایید
پاسخ : با سلام و خسته نباشید لطفا برای راهنمایی بهتر با شماره های 3354665-0411 و 3354693-0411 تماس حاصل فرمایید. با تشکر

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۴/۳۱ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۵/۱

سوال : گروه فعالیتisic و کد ایرانی وکلا چیست؟
پاسخ : شما می توانید اطلاعات مورد نظر از لینک http://service.irancode.ir/ به دست آورید البته به نظر می رسد" برای وکالت (8012): کلاس خدمات اداری و مدیریت و متخصصین کسب و کار(مشاغل).سرگروه :خدمات حقوقی " باشد.

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۴/۲۸ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۴/۲۹

سوال : گروه فعالیت و زیر گروه فعالیت وکلای دادگستری چیست؟
پاسخ : با سلام شما می توانید اطلاعات مورد نظر از لینک http://service.irancode.ir/ به دست آورید البته به نظر می رسد" برای وکالت (8012): کلاس خدمات اداری و مدیریت و متخصصین کسب و کار(مشاغل).سرگروه :خدمات حقوقی " باشد.

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۴/۲۳ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۴/۲۵

سوال : با سلام کد ISIC لنت خودرو چیست؟
پاسخ : با سلام و خسته نباشید کد isic مربوط به سازمان صنعت ، معدن و تجارت می باشد لطفا از آن سازمان پیگیری نمایید. با تشکر

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۴/۲۲ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۴/۲۳

سوال : باسلام . کد isic تولید خوراک دام و طیور و آبزیان و گروه فعالیت و زیر گروه فعالیت کدام است ؟
پاسخ : با سلام و خسته نباشید کد isic مربوط به سازمان صنعت و معدن و تجارت می باشد لطفا از آن سازمان پیگیری فرمایید.با تشکر

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۳/۲۹ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۳/۳۱

سوال : با سلام،برای محصول اتاق کامیون با کدISIC 34201116،میزان تولید و میزان تقاضا و شرکت های تولید کننده این محصول را احتیاج دارم لطفا در صورت امکان راهنمایی ام کنید .ممنون (دانشجوی مهندسی صنایع)
پاسخ : کد isic مربوط به سازمان صنعت و معدن و تجارت می باشد لطفاً از این سازمان پیگیری فرمایید. شما مي توانيد براي اطلاع از واحدهاي توليد كننده به سايت irancode.ir مراجعه نموده و در قسمت جستجو قسمت تناظرات كدهاي بين المللي كد ايسيك را وارد نموده و پاسخ خود را دريافت نماييد.

تاریخ سوال : ۱۳۹۳/۳/۲۷ تاریخ پاسخ : ۱۳۹۳/۳/۲۷

سوال : ایران کد و icis برای وکلا دادگستری
پاسخ : لطفاً منظورتان را کامل تر توضیح دهید اینکه از کدام سازمان درخواست ایران کد کرده اند و کد icis مربوط به سازمان صنعت و معدن وتجارت می باشد لطفاً‌ از صنایع پیگیری فرمایید.

 صفحه 1 از 7  1 2 3 4 5 6 7