معرفی شرکت پارلاروطن

 

دنیای ما ، دنیای رقابت در عرصه تجارت و فن آوری و تکنولوژی است و هر کس در این رقابت به دنبال هدفی برای پیروزی است. حال حاضر ، دوره ای است که مرزها شکسته شده اند و انسان امروز در هر گوشه که باشد جهان را به حقارت می نگرد و ما می خواهیم در این دهکده جهانی پلی باشیم برای ارتباط آسان شما با آن سوی مرزهای خاکیمان.

پارلار وطن با سرلوحه قراردادن اهداف زیر در کشور ایران به وجود آمده است :

1- پیوند زدن کلیه صنایع تولیدی و شرکتهای خدماتی داخلی با بازارهای جهانی

2- پیاده سازی بستر فرهنگ بازاریابی نوین مبتنی بر فرهنگ عامه ایران

3- ایجاد گرایشهای تجارت الکترونیک به عنوان کلید ورود به بازارهای جهانی

4- طرح ریزی مباحث تجارت بین الملل و مهیا نمودن سکوهای ورود به بازارهای مصرفی خارجی

5- ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مدیریت نوین ، بازرگانی ، بازاریابی ، منابع انسانی، تجارت الکترونیک، امور تولید ، تبلیغات صنعتی و تجاری و...

6- معرفی توانمندیهای ایران به بازارها و کشورهای همجوار و افزایش سهم صادرات کشور

7- اجرای علمی تحقیقات بازار و بازاریابی

پارلاروطن در دیگر گام اصلی و اصولی تجاری خود مبحث تجارت الکترونیک را قرار داده است چراکه در عصر حاضر با دانش صعودی بشر دیگر فرصتی برای مبادلات سنتی وجود نخواهد داشت و آنچنان که مشهود است امروزه در اکثر جوامع پیشرفته قسمت اعظم زندگی، تجارت،تفریحات و تبادلات انسانها شکلی الکترونیکی یافته است و آنچه زمام امور را در دست دارد برتری دانش انسانهاست چراکه این برتری شاه کلید استفاده از امکانات موجود خواهد بود پس با چنین نیتی پیوستن به دنیای الکترونیک هرچند که دشواراست اما به نفع کسانی است که با هدف تعالی و تجللی پا به عرصه گیتی نهاده اند با ذکر چنین مقدمه ای از اهم وظایف به تحقق رساندن آن چیزی است که امروزه از آن به شاه کلید تجارت جهانی یاد می کنند.

تجارت الکترونیک را بسیاری از اقتصاددانان و آینده نگرها ، انقلابی مشابه انقلاب صنعتی قلمداد می کنند که جهان را وارد عصر اطلاعات ساخته و بسیاری از جنبه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی حیات بشر را دستخوش تحولی عمیق نموده است که یکی از این تحولات تغییرات عمیقی است که بر روابط اقتصاد گذاشته است .

در واقع تجارت الکترونیک بر پردازش و انتقال الکترونیکی داده ها شامل متن ، صدا وتصویر مبتنی می باشد که فعالیتهای مختلفی ازاین قبیل منجمله خدمات ما در مبحث تجارت الکترونیک به شرح زیر عنوان می شود:

1- مشاوره و برنامه ریزی طرحهای تجارت الکترونیک و کسب وکار الکترونیک بر مبنای دانش علمی و اجرایی

2- ارجاع به تیم طراحی وپیاده سازی پایگاههای الکترونیکی و وب سایت ها و پرتالهای حقیقی وحقوقی

3- پیاده سازی فرمولهای فروشگاههای الکترونیکی و ارجاع به تیم طراحی وپیاده سازی

4- استقرار سیستم اتوماسیون اداری و مباحث Paper Less

5- آموزش فشرده مفاهیم اصلی بازاریابی الکترونیکی ، فروش الکترونیکی ، تبلیغات الکترونیکی

7- بررسی سیستمی و در نتیجه انجام پروسه های تحقیقات بازاریابی الکترونیکی برای اولین بار در ایران

مبادله الکترونیکی کالا وخدمات ، تحویل فوری مطالب دیجیتالی و انتقال الکترونیکی انها را در بر می گیرد .هر زمان بدانیم چه می خواهیم ، راحت می توانیم ابزارهای تحقق خواسته هایمان را مهیا نماییم و به موقع وارد عمل شویم و در این راه استفاده از ابزارهای محرک ساده ،اما موثرو کار آمد می تواند ما را بهتر به اهدافمان نزدیک کند . در بحث تبلیغات باید توجه داشت که تمامی ابزارها همیشه وهمه جا پاسخگوی نیازما نخواهد بود زیرا ساکنان این کره خاکی هریک به نوعی با تمام ترفندهای تبلیغاتی آشنا بوده و یا حداقل یکبار تحت تاثیر عوامل روانی آنها قرار گرفته اند پس نفوذ در افکار عمومی امری بسیار مشکل خواهد بود .

ویژگیهای خدمات این مجموعه در بحث تبلیغات عبارت است از :

استفاده از روانشناسی صنعتی وکاربردی ، آمیخته های بازاریابی ، الگوهای بین المللی و در اختیار داشتن اغلب ابزارهای مدنظر کاربران

و خدمات تبلیغاتی این مجموعه شامل :

1- مشاوره ومجری پروژه های تبلیغاتی و طراحی

2- انواع تبلیغات محیطی

3- تیزر های تبلیغاتی رسانه های جمعی

4- مولتی مدیا

5- طراحی و مشاوره بسته بندی کالا وخدمات

6- مستندسازی طرح های تجاری و عمرانی

پارلاروطن افتخار دارد به عنوان متولی اجرا و پیاده سازی ایران کد در سطح استان ، جهت عضویت شرکتها و موسسات تولیدی و توزیعی استان آذربایجان شرقی قدم برداشته و امکانات و توانمندیهای خود را برای اجرای این امر مهم به کار گیرد .

 
۱۳۹۱/۸/۷ بازگشتبازگشت